Lakýrníci - Místo je vhodné pro OZP

Active Colour s.r.o.

  • Valašské Meziříčí, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
LAKÝRNÍCI - Místo je vhodné pro OZP
Nástup možný ihned.
Zaměstnavatel požaduje: praxi v lakování auto laků a průmyslu.
Náplň práce: Příprava a lakování.
Nabízíme: Dobrý pracovní kolektiv, možnost karierního růstu, stabilní společnost. Možnost prodloužení pracovního poměru. Možnost zkráceného pracovního úvazku.
První kontakt: telefonicky 608 717 596, e-mailem: activecolour@seznam.cz nebo osobně
Ov.tel.: 6.10.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Lakýrníci - Místo je vhodné pro OZP

    Active Colour s.r.o.

    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    • 18 900 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce LAKÝRNÍCI - Místo je vhodné pro OZP Nástup možný ihned. Zaměstnavatel požaduje: praxi v lakování auto laků a průmyslu. Náplň práce: Příprava a lakování. Nabízíme:…
    • Před 18 dny
  • Úklid Valašské Meziříčí 150,- Kč/hod. Vhodné pro OZP

    Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol

    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    • 150,00 Kč za hodinu
    Přijmeme pracovníka na úklid: - pozice vhodná pro OZP - snížený úvazek - směnnost dle dohody a potřeby na zakázce Požadujeme - trestní bezúhonnost - spolehlivost - zodpov…
    • Před 9 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Švadleny - vhodné i pro OZP

    NEPTEX GROUP, s.r.o.

    • Vsetín, Zlínský
    ŠVADLENY - vhodné i pro OZP POŽADUJEME: vyučení nebo praxi v oboru PRVNÍ KONTAKT: telefonicky paní Ing. Jana Nepustilová, tel.: 603 271 223, nebo emailem na adresu: netex@netex…
    • Před 3 dny