Asistent/Asistentka

Watt plus s.r.o.

  • Mošnov, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
z:12.4.2024Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistenta/Asistentky. Jsme firma s 20 letou tradicí, která se specializuje na inovativní energetická řešení, jako jsou fotovoltaické elektrárny, pískové úložiště, tepelně izolační nátěry a tepelná čerpadla.Náplň práce:
administrativní podpora týmu
archivace dokumentů
zápisy z porad
evidence a zpracování pošty
řešení samostatných úkolů
drobný nákup kancelářských potřeb
vyřizování na úřadech
zajišťování BOZP a PO ve spolupráci s externí firmou
zajišťování revizí
vypracování předávacích protokolů ve spolupráci s technikemPožadujeme:
min. SŠ vzdělání
znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
samostatnost, spolehlivost, pečlivost
zkušenosti v administrativní činnosti výhodou
řidičský průkaz sk. B podmínkou (aktivní řidič)Nabízíme:
přátelské pracovní prostředí
služební notebook
5 týdnů dovolené

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Asistent/Asistentka

    Watt plus s.r.o.

    • Mošnov, Moravskoslezský
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce z:12.4.2024 Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistenta/Asistentky. Jsme firma…
    • Před 14 dny
  • RDG asistenti

    THERAPON 98, a.s.

    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    z: 23.2.2024 Práce RDG asistenta v jednosměnném provozu. Nástup ihned nebo dle dohody. Podmínkou vzdělání v oboru RDG asistent. Zaměstnanecké výhody: Penzijní připojištění, kart…
    • Před 2 měsíci
  • Referent/ka - asistent/ka místostarostů

    Mesto Koprivnice

    • Kopřivnice, Moravskoslezský
    • 25 170 - 35 820 Kč za měsíc
    Náplň práce z: 19.4.2024 PŘIHLÁŠKU A PODMÍNKY ZAŘAZENÍ UCHAZEČE DO VÝBEROVÉHO ŘÍZENÍ NAJDETE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MĚSTA KOPŘIVNICE: Předpoklady zařazení do výběrového řízení…
    • Před 8 dny