Kuchař / ka stravovacího provozu - Praha 8

GTH multicatering

  • Praha
  • 27 000 - 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: - stabilní zaměstnání v české firmě s tradicí
- zvýhodněné stravování
- penzijní připojištění
- možnost zvýhodněných telefonních tarifů
- jistotu pravidelné mzdy 15. dne v měsíci
- pracovní doba PO-PÁ (pouze ranní směny)Popis pozice: - příprava jídel teplé kuchyně ve spolupráci se šéfkuchařem
- regenerace jídel, výdej jídel
Požadavky: - praxi v oboru (v oblasti závodního stravování výhodou)
- zodpovědnost, spolehlivost
- schopnost týmové práce, pracovitost

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Kuchař / ka stravovacího provozu - Praha 8

    GTH multicatering

    • Praha
    • 27 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Požadavky - praxi v oboru (v oblasti závodního stravování výhodou) - zodpovědnost, spolehlivost - schopnost týmové práce, pracovitost Náplň práce - příprava jídel teplé kuc…
    • Před 17 dny
  • Provozní vedoucí stravovacího úseku

    Hotelovy resort JESENICE, s.r.o.

    • Jesenice, Středočeský
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: aktivní zapojení a kontrolní činnost ve stravovacím provozu. Praxe v oboru vítána. Nabízíme: náborový příspěvek 10.000 Kč, závodní stravování, možnost …
    • Před 19 dny
  • Vedoucí provozu a údržby čerpací stanice

    JobStart

    • Praha
    7748-Vedoucí provozu a údržby čerpací stanice Pro našeho významného klienta v oblasti chemického průmyslu hledáme šikovného VEDOUCÍ PROVOZU a ÚDRŽBY čerpacích stanic. NÁPLŇ PRÁ…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost