NÁKUPČÍ

Grafton

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Jsi komunikativní typ? Domluvíš se anglicky? Rád by si našel uplatnění v nákupu?
Pak hledáme právě tebe!Tvá pracovní náplň bude zahrnovat:
- tvorbu plánu nákupu a nákupních objednávek,
- přípravu objednávek a odvolávek k dodavatelům,
- hlídání termínů dodávek,
- spoustu komunikace s dodavateli (převážně zahraničními)
- práci v interním systému,
- dále pak práce MS Excel,
- reporting- zajímavé platové ohodnocení
- práce v prosperující společnosti
- řada zaměstnaneckých benefitů
- stravenky
- kantýna
- 25 dnů dovolené
- roční bonusZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search- Praxe v nákupu
- AJ na úrovni alespoň B1 (dodavatelé v zahraničí)
- Pokročilá znalost MS Office - zejména excel - SVYHLEDAT, Kontingenční tabulky atp.
- ŘP skupiny B

Grafton

Podobné nabídky

  • Nákupčí junior (30-35.000 Kč)

    Advantage Consulting

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Hledáme šikovného kolegu, který se nebojí výzev. Baví vás komunikace a organizace? Pokud vás láká nákup/logistika rádi vás zaškolíme a naučíme vše potřebné. Dejte o sobě v…
    • Před 14 dny
  • Nákupčí s AJ

    HR PROfi

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    O firmě "Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblast…
    • Před 1 měsícem
  • Strategický Nákupčí- nováček

    Advantage Consulting

    • Ústí nad Labem, Ústecký
    • 37 000 - 42 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Máte zkušenosti s nákupem pro menší výrobní společnosti či automotive? Domluvíte se anglicky a máte alespoň maturitní vysvědčení? Tak nám zašlete vaše CV a my se vám ozvem…
    • Před 16 dny