Prodavač / prodavačka

PHUC KHANH s.r.o.

  • Smiřice, Královéhradecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce: prodej, doplňování zboží, práce u pokladny
Kontaktujte nás telefonicky (po - pá 13:00 - 17:00)

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Prodavač / prodavačka

    Jednota, spotřební družstvo

    • Jaroměř, Královéhradecký
    • 22 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 22.000 Kč do 25.000 Kč a výše dle dosahované tržby. Náplň práce: doplňování a prod…
    • Před 15 dny

    Požadavky Jiné Náplň práce Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 22.000 Kč do 25.000 Kč a výše dle dosahované tržby.…
  • PRODAVAČ / PRODAVAČKA

    Bazalka s.r.o.

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 140,00 Kč za hodinu
    Obsah inzerátu: Náplň práce: prodej na úseku koláčů a pizz Pracovní doba: po - pá dle domluvy Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (po - pá, 8 - 16)…
    • Před 2 měsíci