Pracovník/ce odělení udíren

Ponnath REZNICTI MISTRI, s.r.o.

  • Sušice, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Způsob prvního kontaktu: osobně po telefonické domluvě, e-mailem, telefonicky.
CO VÁS U NÁS ČEKÁ:
- obsluha udíren a zodpovědnost za správné vyuzení našich výrobků dle objednávek zákazníků
- práce ve třísměnném provozu (ranní směna - začátek ve 3:30 hodin)
POŽADUJEME: chuť pracovat, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Zkušenost z potravinářské výroby výhodou (ne nutností)
NABÍZÍME:
- jistou práci na HPP a šanci kariérního růstu v perspektivní německé firmě
- včasné vyplácení mezd
- po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
- čisté a moderní pracoviště
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
- dovolená nad rámec zákona (22 dní/rok)
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- podnikové stravování
- příspěvek na pohybové aktivity
- sleva na výrobky

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řezník / pracovník bourárny

    Ponnath REZNICTI MISTRI, s.r.o.

    • Sušice, Plzeňský
    NÁPLŇ PRÁCE: - bourání a opracování vepřového masa POŽADUJEME: - vyučení nebo praxe v oboru - dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, zručnost, samostatnost NABÍZÍME: - jisto…
    • Před 2 měsíci
  • Pracovník/ce expedice

    Ponnath REZNICTI MISTRI, s.r.o.

    • Sušice, Plzeňský
    • 27 000 - 32 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Způsob prvního kontaktu:telefonicky, e-mailem, osobně po 14:00 hodin CO VÁS U NÁS ČEKÁ: kompletace a expedice našich výrobků dle objednávek zákazníků, práce ve dvous…
    • Před 9 dny
  • Pracovník/ce odělení balení

    Ponnath REZNICTI MISTRI, s.r.o.

    • Sušice, Plzeňský
    • 27 000 - 32 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Způsob prvního kontaktu: osobně denně po 14:00 hodině, e-mailem, telefonicky. CO VÁS U NÁS ČEKÁ: - balení našich výrobků dle objednávek zákazníků - práce ve dvousm…
    • Před 9 dny