Prodavač, prodavačka - Poděbrady

Rabbit Trhový Štěpánov

  • Poděbrady, Středočeský
  • 24 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 16 hodinami
Náplň práce
obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování) zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet. Aktivní nabídkou spokojenému zákazníkovi můžete zvýšit prodej a získat motivační ohodnocení. Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.
Kontakt
Románková Marcela
Telefon: 601 569 924 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: marcela.romankova@rabbit.cz
Adresa:Havlíčkova 55
Poděbrady
29001
Pozice: Prodavač, prodavačka - Poděbrady
Místo pracoviště:
Poděbrady
Pracovní doba / směnnost: 2 směny
Směnnost:Pracovněprávní vztah: HPP
Vzdělání: základní Pracovní poměr: pracovní smlouva, možnost prodloužení na NEURČITO
Mzdové rozpětí: 24000 Kč / měsíc
Benefity
Možnost zkráceného úvazku
Volná místa přímo v centru města
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Motivační finanční ohodnocení
Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Odměny za jubilea
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Školení (profesní rozvoj)
Flexibilní pracovní doba
Nabízíme
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
Požadujeme: Samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru – VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování
Spolehlivost
Samostatnost
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík
potvrzení od lékaře