Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

ANIMO Zatec, a.s.

  • Zlonice, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Požadujeme:
- praxe v oboru vítána,
- samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost.Náplň práce:
- zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích,
- zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích (manipulace).Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr,
- místo výkonu práce - Zlonice,
- nástup možný ihned,
- stravenky,
- příspěvek na zdraví,
- příspěvek na penzijní/životní pojištění,
- týden dovolené navíc.Nutný e-mailový kontakt viz výše.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

    ANIMO Zatec, a.s.

    • Kladno, Středočeský
    • Zlonice, Středočeský
    • 30 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadujeme: - praxe v oboru vítána, - samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost. Náplň práce: - zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích, - zajišťov…
    • Před 2 měsíci
  • Dojič/dojička (ošetřovatel/ka hospodářských zvířat)

    AGD Kacice, s.r.o.

    • Kačice, Středočeský
    Jedná se o fyzicky náročnou práci, práce přes víkend, práce se zvířaty. Pracovní doba: ranní/odpolední 6 hod/denně (ranní 04:00 - 10.00, odpolední 15:00 - 21:00) 1 x za 14 dní …
    • Před 1 měsícem