Asistent prodeje (m/ž) - Výše platu není omezena.💰

DENIM TRADE s.r.o.

  • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • 15 000 - 25 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
O násOd roku 2008 se věnujeme provozování sítě prodejen s výhradně značkovým jeansovým oblečením. Naše nabídka zahrnuje renomované značky jako Mustang, Wrangler, Lee, Tom Tailor a další.Jsme hrdí na to, že můžeme poskytovat kvalitní denimové oblečení a sledovat neustále se vyvíjející svět módy.Díky naší dlouholeté zkušenosti v oboru se snažíme přinášet našim zákazníkům ty nejlepší produkty a udržovat si pevné místo na trhu s jeansovým oblečením.Náplň práce:
  • Zákazník je u nás na prvním místě
  • Spolu se svými kolegy budete zodpovědní za poskytování toho nejlepšího zákaznického servisu
  • Milý přístup,aktivní komunikace se zákazníky a znalost produktů je v této práci klíčová
  • Každý den budete pracovat s našimi produkty a upravovat prodejní plochu aby byla pro naše zákazníky insprací a usnadnila a zpříjemnila nakupování
Co od Vás očekáváme:
  • Jste pracovití a máte pozitivní přístup
  • Děláte vše pro to,aby se u nás zákazníci cítili dobře
  • Je pro vás důležité dotahovat věci do konce
  • Jste féroví a kolegové se na vás mohou spolehnout
  • Pokud máte praxi,je to výhoda,nikoli však podmínka
  • Hledáme posily do týmu
Co Vám můžeme nabídnout:Práce v pěkném,čistém prostředí na atraktivním místěFérové jednáníMalý kolektivVelká finanční odměna,horní hranice platu není omezenazákladní plat 15.000.-25.000,-neomezené provizeBenefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

JenPráce

Podobné nabídky

  • Asistent prodeje (ž/m)

    Kaufland

    • Frýdek-Místek, Moravskoslezský
    • 21 750 Kč za měsíc
    Externí inzerce Hledáme zaměstnance na různá oddělení (kratší úvazek - 30 hod./týden) nástupní mzda 21 750 Kč, po 1. roce ti ji navýšíme na 22 500 Kč a po 2. roce na 23 250 …
    • Před 9 dny
  • Asistent/asistentka prodeje (HPP, DPP, vhodné i pro OZP)

    Spolu Bez Obalu s.r.o.

    • Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský
    Náplň práce C04 z:14/5/2024 (HPP, DPP, vhodné i pro OZP) Náplň práce: - počet hodin týdně 9-15 hod. - prodej v bezobalové prodejně potravin - obsluha zákazníků - doplňování …
    • Před 14 dny
  • Asistent/asistentka prodeje (HPP, DPP, vhodné i pro OZP)

    Spolu Bez Obalu s.r.o.

    • Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský
    C04 z:14/5/2024 (HPP, DPP, vhodné i pro OZP) Náplň práce: - počet hodin týdně 9-15 hod. - prodej v bezobalové prodejně potravin - obsluha zákazníků - doplňování zboží - práce…
    • Před 14 dny