Samostatný skladník/ce v mezinárodní dopravě

DORYS CZ, s.r.o.

  • Příbram, Středočeský
  • 46 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Pozice: Samostatný skladník/ce v mezinárodní dopravě
Kontakt: Rys Zdeněk, tel.: 777 747 606, e-mail: zdenek@dorys.cz
První kontakt telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.nebo osobně.
Požadujeme:
praxi s VZV, řidičský průkaz sk C,E vítán, rychlost, samostatnost, zodpovědný přístup
Náplň práce:
nakládka, vykládka vozidel, překládání vozidel, manipulace s vozidlem, svoz zboží z okolí firmy, práce s VZV,
Nástup od 2/2024 na dobu určitou do 1/2025.
Mzda: 43 000,- až 46 000,- Kč
Místo výkonu práce: DORYS CZ, s.r.o., Brod č.p. 52, Příbram 1

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě

    • Příbram, Středočeský
    Změněno: 21.04.2024 v 05:00 ID: 18993493 Pozice: Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě Kontakt: Rys Zdeněk, e-mail: zdenek@dorys.cz První kontakt e-mailem. Požadu…
    • Před 5 dny
  • Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě

    DORYS CZ, s.r.o.

    • Příbram, Středočeský
    • 30 000 - 33 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě Kontakt: Rys Zdeněk, e-mail: zdenek@dorys.cz První kontakt e-mailem. Požadujeme: výpis z trestního rejs…
    • Před 6 dny
  • Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě

    DORYS CZ, s.r.o.

    • Příbram, Středočeský
    Pozice: Administrativní pracovník/ce v mezinárodní dopravě Kontakt: Rys Zdeněk, e-mail: zdenek@dorys.cz První kontakt e-mailem. Požadujeme: výpis z trestního rejstříku, Náplň …
    • Před 5 dny