Řidič C+E, VKD (Hradec Králové)- DENNÍ NÁVRATY

AUTODOPRAVA SIEGL s.r.o.

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • 50 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Popis pracovní nabídky Dopravní firma s 50 nákladními vozidly a vlastním zázemím přijme zaměstnance na nová vozidla MAN, Mercedes, návěsy, soupravy 120 cbm. Jezdíme přímo pro výrobní závody v ČR. Parkování - Hradec Králové. Denní návraty, víkendy volné. Nástup - květen, červen 2024. Platové podmínky Kč 42-45.000,- čistého na účet. Pro zaměstnance s dlouhodobým předchozím zaměstnáním nadstandardní podmínky.Požadujeme Řidičský průkaz sk. C+E, průkaz profesní způsobilosti, digitální kartu řidiče, dopravně-psychologické vyšetření.Máte zájem o nabídku Řidič C+E, VKD (Hradec Králové)- DENNÍ NÁVRATY?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Stanislav Siegl z AUTODOPRAVA SIEGL s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Řidič sk. C+E, VKD (Hradec Králové)- denní návraty

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 45 000 Kč za měsíc
    Smazat/ Upravit/ Topovat Dopravní firma s 50 nákladními vozidly a vlastním zázemím přijme zaměstnance na nová vozidla MAN, Mercedes. Jezdíme přímo pro výrobní závody v ČR, jezdí …
    • Před 18 dny
  • ŘIDIČ VKD sk C+E, 40000 čistého měsíc

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    Smazat/ Upravit/ Topovat Přijmeme kolegu na pozici řidič VKD ideálně z Hradce Králové a okolí. Možnost parkovat v týdnu v HK. Příspěvek na dovolenou. Možno i bez praxe na sk C+E.…
    • Před 4 dny
  • Řidič / řidička nákladního vozidla sk. C

    Dynamic Cargo Solutions s.r.o.

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    Náplň práce: přeprava vnitro zásilek po ČR s nákl. vozidlem do 12 tun - Pracovní doba: pondělí - pátek, denní návraty…
    • Před 22 dny