Řidič pro rozvoz léčiv Olomouc

Zavolejsikuryra.cz a.s.

  • Olomouc, Olomoucký
  • 36 750 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
Náplň práce:Každé ráno ve všední den nasednete do auta a vydáte se na předem naplánovanou trasu. Vaší prací bude závoz lékáren a jiných zdravotnických subjektů. Parťáka na cestách vám bude dělat dodávka, která vám pomůže rozvážet zásilky včas. Od vás chceme hlavně dobrou náladu a chuť pracovat! Práce je na živnostenský list (IČO).Pokud Vás práce zaujala, pošlete nám životopis nebo nám zavolejte na níže uvedené kontakty. Budeme se těšit.Co od Vás očekáváme:- Práce na živnostenský list.
- Čistý rejstřík trestů.
- Výpis z karty řidiče.
- Bydliště v Olomouci a blízkém okolí.
- Řidičský průkaz sk. B (dodávka do 3,5t).
- 100% spolehlivost, zodpovědnost.
- Fyzická zdatnost
- Zkušenosti ze skříňovou dodávkouCo Vám můžeme nabídnout:- Pracuje se od pondělí do pátku.
- Dobré finanční ohodnocení.
- Domu odcházíte s čistou hlavou.
- Splatnost mzdy je 35 dní
- Práce začíná od 5:00 hodin a konec dne je cca max do 14-15:00 hodin (dle objemu zboží).
- Pondělí až pátek
- Víkendy volné
- Mzda za den je 1750 Kč

JenPráce