Administrativní výpomoc ve skladu

Gi Group

  • Brno, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
2024-04-05Popis Pozice: Hledáme brigádníky na administrativní výpomoc do skladu v Brně.Náplň práce:
- zadávání dat z balíků do počítače
- telefonování pro doplnění údajů k balíkům
- případná práce na recepci při osobním odběru
- práce s PC, Excelovými tabulkami a telefonemPlánování směn dle dohody s kolegy. Ideálně 2x až 3x týdně od 15 do 19 hodin.Požadavky: - ideálně student VŠ
- časová flexibilita
- pečlivost a zodpovědnost
- dobrá znalost PCBenefity: - možnost plánování směn
- dlouhodobá spolupráce
- získání praxe
- příjemný a malý kolektivDalší Informace: Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete naAdministrativaAdministrativní pracovník42-1-406821Brno - Brno166 - 0Společnost Gi Group SpA má oprávnění k činnosti udělené Ministerstvem práce (Ministerské oprávnění 26/11/2004 PROT. 1101 - SG).
Doporučujeme, aby si uchazeči (legislativní nařízení 198/2006) přečetli zásady ochrany osobních údajů (legislativní nařízení 196/2003) na naší webové stránce https://cz.gigroup.com

Gi Group