Prodavač/ka - pouze OZP

Broome, s.r.o.

  • Litomyšl, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
NÁPLŇ: prodej oděvů
POŽADAVKY: příjemné vystupování
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu
Zkrácený úvazek 20-25 hod/týdně
KONTAKT: telefonicky PO-PÁ 8.00 - 15.00, emailem

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Prodavač/ka - pouze OZP

    • Svitavy, Pardubický
    • 13 313 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: NÁPLŇ: prodej oděvů POŽADAVKY: příjemné vystupování NABÍZÍME: příspěvek na dopravu Zkrácený úvazek 20-25 hod/týdně KONTAKT: telefonicky PO-PÁ 8.00 - 15.00, emaile…
  • Pracovník/pracovnice úklidu (pouze OZP)

    Andilci s.r.o.

    • 150,00 Kč za hodinu
    NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří, WC, doplňování hygienických potřeb, jedná se o úklid zázemí firmy POŽADAVKY: spolehlivost,zkušenosti s úklidem NABÍZÍME: Nástup možný ihned. Vhodné …
    • Před 21 dny

    Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: úklid kanceláří, WC, doplňování hygienických potřeb, jedná se o úklid zázemí firmy POŽADAVKY: spolehlivost,zkušenosti s úklidem NABÍZÍME: Nástup možný …