Skladník

gurmanstyl s.r.o.

  • Kněžice, Vysočina Nymburk, Středočeský
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Obsah inzerátu:Co u nás budete dělat? Příjem zboží a zaskladnění Výdej surovin pro kuchyň Práce na PC příjem a výdej surovin Udržovat pořádek ve skladu Co musíte znát, mít a umět? Středoškolské vzdělání Praxe ve skladu vítána Základní znalost na PC Pečlivost a svědomitost Dochvilnost a spolehlivost Manuální zručnost Fyzickou zdatnost Pozitivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem Co Vám nabízíme Střídání směn 6:30-15:00, 10:30-19:00 hod. mzda dle zkušeností a praxe (30 000 - 35 000 Kč) zázemí české firmy dlouhodobé stabilní zaměstnání příspěvek na stravování formou paušálu

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Skladník

    gurmanstyl s.r.o

    • Kněžice, Vysočina
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Co u nás budete dělat? Příjem zboží a zaskladnění Výdej surovin pro kuchyň Práce na PC příjem a výdej surovin Udržovat pořádek ve skladu Co musíte znát, mít a umět? Středoško…
    • Před 24 dny
  • Skladník

    gurmanstyl s.r.o.

    • Kněžice, Vysočina
    • 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Co u nás budete dělat? Příjem zboží a zaskladnění Výdej surovin pro kuchyň Práce na PC příjem a výdej surovin Udržovat pořádek ve skladu Co musíte znát, mít a um…
    • Před 24 dny
  • Skladník

    TIRAD, s.r.o.

    • Želetava, Vysočina
    Náplň práce: - zprostředkování toku materiálu od příjmu materiálu až po jeho expedici - provádění inventurního procesu - v rámci své pracovní činnosti se nadále řídí pokyny nadř…
    • Před 1 měsícem