Procesní manažer (50 – 70 000 KČ)

Advantage Consulting

  • Vysočina
  • 50 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Náplň práce
  • Zavádění a řízení projektů
  • Zodpovědnost za hladký průběh a náběh projektů
  • Komunikace s projektovým týmem a výrobou
  • Komunikace s dodavateli
  • Nákup nových technologií a strojů
  • Práce s technickou dokumentací + její příprava + aktualizace a změny
  • Tvorba výrobních postupů
  • Reportování a účast na pravidelných schůzkách
  • Řešit a připravovat audity
  • Podílení se na lean managementu
Požadujeme
  • Min SŠ vzdělání obor strojírenství / technický
  • Zkušenosti na obdobné pozici a s vedením projektů
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Zájem o oblast automotive
  • Komunikativní znalost angličtiny i češtiny
  • Znalost technické dokumentace
Nabízíme
  • Mzda až 70.000 Kč dle pracovních zkušeností
  • Pravidelné bonusy, 13. mzda, benefity
  • 25 dní dovolené + sick day
  • Pružná pracovní doba
  • Pravidelné příplatky na stravování, dojíždění, na zdraví, penzijko
  • Podpora při relokaci
  • Vzdělávání jazykové i odborné
  • Podpora volného času
  • Místo výkonu: Jihlava

JobDNES