Pracovnice za pultem - baristka

Eva Nechvatalova

  • Železná Ruda, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 3 dny
Jedna z nejvyhlášenějších kaváren a cukráren v ČR Café Charlotte posiluje svůj tým o baristu/baristku - příprava kávy a pohárů. Jsme rodinný podnik, který je v provozu již od roku 1997. Veškerý sortiment dortů a zmrzliny vyrábíme sami, podle vlastních receptur a z prvotřídních surovin. Café Charlotte se nachází v horském městečku Železná Ruda, 3 km od německých hranic. Provoz kavárny je celoroční. Kapacita kavárny je 50 míst v zimě a 100 míst v létě.
POŽADUJEME: flexibilitu a kreativitu, dobrý zdravotní stav, zkušenost s moderní gastronomií a zájem o nové trendy v oblasti gastronomie
VÝHODOU: zkušenosti a praxe na stejné pozici
NÁPLŇ PRÁCE: příprava kávy, zdobení pohárů a palačinek, úklid pracoviště
NABÍZÍME: stabilní pracovní místo a jistotu dlouhodobého zaměstnání, možnost ubytování zdarma po dobu práce přímo u Café Charlotte (pouze ženy), možnost individuálního rozvrhu směn dle domluvy, stravování za zvýhodněnou cenu, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů.V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém jazyce na e-mail: c.charlotte@seznam.cz, nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás. Při dalších dotazech kontaktujte provozní Ing. Bendlovou na tel.: 725 835 555

Práce u nás.cz