Obsluha restaurace, sport a wellness centra (m/ž)

Regata Cechy, a.s.

  • Česká Lípa, Liberecký Doksy, Liberecký
  • 31 600 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Obsah inzerátu:Požadujeme: - vyučení v oboru či odpovídající praxi, případně Vás rádi zaučíme - znalost NJ či AJ bude Vaší velkou výhodou znalost ČJ podmínkou - pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování - týmového ducha a chuť učit se novým věcem Náplň práce: - činnosti v restauračním provozu - příprava provozu, otevření, obsluha hostů - příprava stolů, příjem objednávek, servis nápojů a jídel, debaras, inkaso obsluha na snídaních a večeřích formou bufetu, obsluha bowlingu, sauny, bazénu. Nabízíme: - stabilní celoroční práci - tipy - směny dle rozpisu služeb, včetně svátků a víkendů - zaměstnanecké stravování - možnost přespávání na personální ubytovně mezi směnami - příspěvek na dopravu - zvýhodněné využití hotelových služeb a zvýhodněné pobyty v rámci našich hotelů - podporu dalšího vzdělávání - příspěvek na penzijní připojištění (po 1. roce) - práci v příjemném prostředí Nástup možný ihned. V případě zájmu nás kontaktujte na email: prace@hotelport.cz, nebo na tel. 777 333 832

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Obsluha restaurace, sport a wellness centra (m/ž)

    Regata Cechy, a.s.

    • Česká Lípa, Liberecký
    • Doksy, Liberecký
    • 31 600 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadujeme: - vyučení v oboru či odpovídající praxi, případně Vás rádi zaučíme - znalost NJ či AJ bude Vaší velkou výhodou znalost ČJ podmínkou - pozitivní přístu…
    • Před 2 měsíci
  • Dispečer/ka delta

    • Česká Lípa, Liberecký
    Změněno: 26.04.2024 v 05:00 ID: 18998748 Požadujeme: - minimálně ukončené vzdělání s výučním listem - morální a občanská bezúhonnost - pracovitost, samostatnost, preciznost, v…
    • Před 2 dny
  • Dispečer/ka delta

    Nemocnice s poliklinikou Ceska Lipa, a.s.

    • Česká Lípa, Liberecký
    • 22 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - minimálně ukončené vzdělání s výučním listem - morální a občanská bezúhonnost - pracovitost, samostatnost, preciznost, vlastní úsudek, rozhodnost, od…
    • Před 2 dny