Provozní manažer – pravá ruka jednatele

Aprofes

  • Brno, Jihomoravský
  • 70 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: - práce na HPP
- mzda od 70 000 Kč + odměny, 13.plat
- automobil
- flexibilní pracovní doba
Popis pozice: - jste pravou rukou jednatele firmy, staráte se zejména o chod společnosti, o realizaci jednotlivých zakázek a projektů, které jsou ve fázi od vývoje, přes výrobu až k samotnému prodeji
  • staráte se o finanční ziskovost jednotlivých zakázek
  • koordinujete tým techniků a projektových manažerů
  • řešíte provoz celé společnosti
  • jednáte se zahraničními zákazníky (angličtina je aktivně využívána)
  • spolupodílíte se na odborných konferencích (organizace, realizace)
Požadavky: - VŠ vzdělání technického směru (elektro, fyzika, geofyzika- podmínkou)
  • věk ideálně 43-50 let
  • angličtina aktivní znalost
- doložitelná praxe/zkušenosti s vedením týmu, organizace, firmy atd.
  • ekonomická gramotnost související s vedením firmy/oddělením
- manuální zručnost v rámci práce s technickými přístroji, atd.Pracoviště: Brno
Nástup: dohodou

Dobraprace