TECHNICKÝ PRACOVNÍK PROJEKČNÍHO ODDĚLENÍ

EFG CZ spol. s r.o.

  • Semily, Liberecký Turnov, Liberecký
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Obsah inzerátu:Náplň práce: -Příprava podkladů pro realizaci zakázky -Zakreslování skutečných stavů slaboproudých systemů -Kompletace projektové dokumentace -Administrativní podpora projekčnícho oddělení Požadavky: -SŠ vzdělání elektro -Znalost MS Office, AutoCAD výhodou -Samostatnost, flexibilita -ŘP skupiny B Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, možnost profesního růstu , mobilní telefon a notebook, stravenkový paušál, sick days, příspěvek na živ. pojištění, firemní aktivity, školení a vzdělávání

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Technický pracovník projekčního oddělení

    EFG CZ s.r.o.

    • Turnov, Liberecký
    Náplň práce: -Příprava podkladů pro realizaci zakázky -Zakreslování skutečných stavů slaboproudých systémů -Kompletace projektové dokumentace -Administrativní podpora projekční…
    • Před 15 dny
  • Technický pracovník projekčního oddělení

    EFG CZ spol. s r.o.

    • Turnov, Liberecký
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC, Práce s PC - autocad, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Náplň práce: -Příprava podkladů pro realizaci zakázky -Zakr…
    • Před 16 dny
  • TECHNICKÝ PRACOVNÍK PROJEKČNÍHO ODDĚLENÍ

    EFG CZ spol. s r.o.

    • Semily, Liberecký
    • Turnov, Liberecký
    • 35 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Náplň práce: -Příprava podkladů pro realizaci zakázky -Zakreslování skutečných stavů slaboproudých systémů -Kompletace projektové dokumentace -Administrativní pod…
    • Před 13 dny