Bezpečnostní pracovník-Recepční(M/Ž) – Temelín

  • Temelín, Jihočeský
  • 143,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Náplň práce:
  • Zajišťování plynulého chodu recepce a informačního centra
  • Příjem a evidence návštěv, jejich telefonické ohlašování klientům
  • Přebírání pošty, poskytování informací
  • Ostraha a zajištění objektu
  • Práce s PC a další administrativní činnosti
Požadavky:
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Trestní bezúhonnost
  • AJ na komunikativní úrovni - VÝHODOU, ne podmínkou
  • Znalost PC Microsoft Office (Word, Excel) - VÝHODOU
  • Min. vyučen
  • Práce ve 12 - hodinových směnách, nepřetržitý provoz
Nabízíme:
  • Nástup IHNED
  • Práci na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR vhodnou i pro OZP
  • Zázemí stabilní společnosti, výkon práce na JE Temelín
  • Nástupní mzdu bez zbrojního průkazu 143 Kč/h + příplatky
  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
  • Příspěvek na pořízení zbrojního průkazu sk.D 5 000 Kč
  • MultiSport kartu, zvýhodněné volání O2, příspěvek na důchodové/životní pojištění a další
Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

M2C