zedník/zednice

David Hampl

  • Lipová, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
CZ-ISCO 71121. Místo výkonu práce: Olomoucký kraj. Osobní kontakt po telefonické nebo emailové domluvě p. D. Hampl tel: 723 289 365, email: davidhampl@email.cz. Výstavba rodinných domů, dlaždičské práce. Podmínkou: schopnost samostatné práce. PD: Po-Pá 7:00 - 15:30 hod.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Stavební pomocník/ice - zedník/ice

    Tabjanjir s.r.o.

    • Jaroměřice, Pardubický
    • 21 300 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce NABÍZÍME: za řádné docházení do práce - balíček pro rodinu welness KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky 8.00 - 16.00hod Podobné nabídky práce aktivní nabídka Ch…
    • Před 20 dny
  • Zedník/zednice, pomocníci jatečného závodu

    MAKOVEC a.s.

    • Kostelec na Hané, Olomoucký
    • 24 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Životopisy zasílejte na email: blazek.m@makovec.cz, kontaktní osoba Milan Blažek, tel. 777 713 738 (volat Po-Pá 8-14) Požadujeme: ŘP skupiny B, praxe ve stavebnictví…
    • Před 1 dnem