administrativní pracovník/pracovnice

  • Louny, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Změněno: 04.02.2024 v 05:00 ID: 18879057Náplň: Vedení administrativní agendy, archivace dokladů, příprava jednání a zasedání, práce s webovými aplikacemi, komunikace s úřady, sledování dotačních projektů
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, zájem se vzdělávat- školení, semináře, příjemné vystupování a komunikativnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz
výhody : pracovní telefon a PC, příspěvek na stravu
kontakt:e-mail: vackova@biopreparaty.eupracovní poměr od: 20.03.2024, mzda: 28000 - 30000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné

AVÍZO