Úklidový pracovník/pracovnice na letišti, výplata ihned

Jobinn & Hostessinn

  • Brno, Jihomoravský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Nabídka: - příjemné a čisté pracovní prostředí
- výplata každý všední den na účet nebo 1x týdně v hotovosti
- možnost plánování směn dle Vašich časových možností
- zázemí pracoviště - šatny, sprchy, odpočinková místnost
Popis pozice: Práce zahrnuje úklid veřejných prostor, oken, podlah, hangárů, vysávání letadel, umývání sociálních zařízení (WC) apod.
Požadavky: - spolehlivost a zodpovědnost
- čistý trestní rejstřík, který je nutné doložit
- věk 18+
- možnost dlouhodobé spolupráce v sezóně červen-září
- odpracování minimálně 2-3 směn v týdnu

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Úklidový pracovník/pracovnice na letišti, výplata ihned

    JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

    • Brno, Jihomoravský
    • 150,00 - 165,00 Kč za hodinu
    Na pravidelnou brigádu, hledáme spolehlivé pracovníky/pracovnice úklidu na letišti V Brně. Na letišti se pracuje 24/7 a směny jsou různé nejčastěji však 06-18, 18-06 hod. nebo 6-15…
    • Před 13 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Úklidový pracovník/pracovnice

    OPTIMIA facility s.r.o.

    • Brno, Jihomoravský
    • 120,00 Kč za hodinu
    Obsah inzerátu: Popis činnosti: pravidelný úklid kanceláří, chodeb, společných prostor, kuchyňky, sociálních zařízení, skladu Pracovní doba: PO-PÁ od 17 hodin Práce pro OZP. Nech…
    • Před 29 dny
  • Úklidový pracovník pojízdné čety (m/ž) - BRNO A OKOLÍ

    Aseta Cleaning a.s.

    • Brno, Jihomoravský
    Přijmeme pracovníka (m/ž) na úklid - pojízdná úklidová četa: Pozice: Úklidový pracovník pojízdné čety (m/ž) Náplň práce: - Úklidové práce v různých objektech - Čištění kober…
    • Před 10 dny
    • Snadno podejte žádost