Učitel / Učitelka pro 1. stupeň ZŠ

  • Buštěhrad, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Požadujeme:
hledáme učitele / učitelku pro 1. stupeň ZŠ.
Trestní a morální bezúhonnost.Nabízíme:
fond FKSP.Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Učitel / Učitelka pro 1. stupeň ZŠ

    • 32 820 - 42 780 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: hledáme učitele / učitelku pro 1. stupeň ZŠ. Trestní a morální bezúhonnost. Nabízíme: fond FKSP. Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail. Pod…

    • Kladno, Středočeský
    • 42 780 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadujeme: hledáme učitele / učitelku pro 1. stupeň ZŠ. Trestní a morální bezúhonnost. Nabízíme: fond FKSP. Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.…
    • Před 21 dny

    Změněno: 29.04.2024 v 05:00 ID: 19003971 Požadujeme: hledáme učitele / učitelku pro 1. stupeň ZŠ. Trestní a morální bezúhonnost. Nabízíme: fond FKSP. Životopisy posílejte …
    • Před 8 hodinami