Mechanik

Lego

  • Kladno, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Požadujeme:
- střední elektrotechnické vzdělání/střední odborné vzdělání technického směru,
- zkušenosti s opravami a údržbou výrobního zařízení,
- orientaci v technické dokumentaci a výkresech,
- odbornou způsobilost dle Nařízení vlády 250/2021 Sb. (dříve Vyhláška 50/1078 Sb. §5 a výše),
- český jazyk na pokročilé úrovni.Nabízíme:
5 týdnů dovolené, dotované stravování, penzijní připojištění 3% za měsíc, mateřská a otcovská dovolená, možnost nákupu LEGO produktů za snížené ceny.E-mailový kontakt viz výše.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Mechanik pneuservisu

    Lukas Jirouch

    • Kladno, Středočeský
    Požadujeme: spolehlivost, časovou flexibilitu, samostatnost, manuální zručnost, čistý trestný rejstřík. Praxe v oboru není nutná. Pracovní úvazek plný, možno i zkrácený - DPP, …
    • Před 1 měsícem
  • Servisní mechanik

    MT Kolbaba s.r.o.

    • Kladno, Středočeský
    Servisní mechanik především vysokozdvižných vozíků a dalších zařízení. Vše zaučíme. Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod PO-PÁ.…
    • Před 1 měsícem
  • Mechanik

    Lego

    • Kladno, Středočeský
    • 42 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: - střední elektrotechnické vzdělání/střední odborné vzdělání technického směru, - zkušenosti s opravami a údržbou výrobního zařízení, - orientaci v tec…
    • Před 19 dny