ŘIDIČ / ŘIDIČKA VZV - VYHRAZENO PRO OZP

Filipa, a.s.

  • Lázně Bělohrad, Královéhradecký Jičín, Královéhradecký
  • 11 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Požadavky : - hledáme především uchazeče, kteří se rádi naučí novým věcem - schopnost pracovat systematicky, pečlivost, zručnost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - praxe na VZV vítána Náplň práce: - zaskladnění a vyskladnění materiálu a zboží Nabízíme: - přátelský kolektiv, kde se nebudete bát na cokoliv zeptat - 5 týdnů dovolené - směnný režim: 6:00 - 10:00/10:00 - 14:00 hod/14:00 hod - 18:00 - práci ve zkráceném úvazku, 20 hodin/týden - práce pro osoby OZP Výhody: 5 týdnů dovolené Pozice vhodná pro OZP a TZP.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řidič / řidička VZV - vyhrazeno pro OZP

    Filipa, a.s.

    • Lázně Bělohrad, Královéhradecký
    • 11 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadavky : - hledáme především uchazeče, kteří se rádi naučí novým věcem - schopnost pracovat systematicky, pečlivost, zručnost, samostatnost, zodpovědnost a spole…
    • Před 1 měsícem
  • Řidič/ka VZV / skladník/ce - vyhrazeno pro OZP

    Filipa LOGISTIKA, s.r.o.

    • Lázně Bělohrad, Královéhradecký
    • 11 000 Kč za měsíc
    Požadavky - řidičský průkaz B,C - vyhrazeno pro OZP - zkušenosti na VZV podmínkou - platný průkaz VZV výhodou - práce na zkrácený úvazek na tři směny: 6:00 - 10:00, 10:00 - 1…
    • Před 28 dny
  • Řidič / řidička VZV - vyhrazeno pro OZP

    Filipa, s.r.o.

    • Lázně Bělohrad, Královéhradecký
    Požadavky : - hledáme především uchazeče, kteří se rádi naučí novým věcem - schopnost pracovat systematicky, pečlivost, zručnost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost - pra…
    • Před 1 měsícem