Montér Skeletsystem

GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

  • Vrdy, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce: Montáž prefabrikovaných železobetonových dílů SKELETSYSTEM při výstavbě rodinných, bytových a parkovacích domů a průmyslových hal. Práce ve výškách. Práce ve 4-5 členném týmu v jednodenních i vícedenních turnusech na území ČR (zajištěné ubytování).
Požadavky a předpoklady: Minimálně SOU (výuční list), ochota cestovat, spolehlivost, pracovitost, manuální zručnost, ŘP výhodou, svářečský průkaz výhodou.
Nabízíme: Práce na HPP, mzdové ohodnocení až 38 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky), odborné zaškolení a zaučení, garantujeme cestovní náhrady (diety, stravné). Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck.Zaměstnanecké výhody:
Diety, stravné, 25 dní dovolené, půlroční firemní bonusV případě zájmu pište na níže uvedený email, volejte 7 - 14:30 hod. nebo se dostavte osobně na adresu Chrudimská 42, Vrdy, 7-14:00 hod.

Práce u nás.cz