ZÁMEČNÍK-SVÁŘEČ 37000 Kč + 20000 Kč bonus za nástup

Grafton

  • Olomouc, Olomoucký
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
  • Snadno podejte žádost
Šternberská strojírenská firma přijme borce na pozici
ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ (nebo jedno z toho)- svařování kovových dílů a sestavování svařenců dle výkresů
- lze buď jenom svářet anebo jenom skládat dílce či oboje - záleží na tom, co umíte a jak se dohodneme
- 2 směny (víkendy volné)Nástup co nejdříve na HPP do kmene, dlouhodobá práce. Třeba až do důchodu.
Pokud váháte, přijďete se podívat, rádi Vám vše vysvětlíme, ukážeme.Za to nic nedáte. A pokud nastoupíte, dostanete ještě 20000 Kč bonus.Možnost příležitostí i pro absolventy (zde vám nabídneme mzdu odpovídající zkušenostem, avšak až se něco naučíte, mzda půjde nahoru - to dá rozum:-).
Také se nebráníme pracovníkům z Ukrajiny, pokud nám budou rozumět.Stravenky v hodnotě 120,- Kč
25 dnů dovolené
Měsíční prémie až do výše 15%
Náborový příspěvek 20000 Kč
Firemní stravování – bohatý výběr jídel
Vitamínové balíčky
Slevy na kulturní akce
Firemní akce pro naše zaměstnance
Příjemné pracovní prostředí
Přátelské prostředí
Čistá výroba, moderní stroje.Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search- odpovídající prace buď vařování CO2 nebo zámečnická
- čtení technických výkresů
- ochota pracovat na 2 směny
- pečlivost
- požadujeme návštěvu firmy abyste viděli jak to u nás chodí a vypadá

Grafton

Podobné nabídky

  • Zámečník/svářeč - i s ubytováním - do kemene (35 - 45.000 Kč)

    Jobs Contact Consulting

    • Olomouc, Olomoucký
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Nabídka: * Možnost ubytování HPP v kmeni společnosti - na dobu neurčitou Dotované stravování v areálu firmy dotované tarify Příspěvek na důchodové pojištění Popis pozice: Str…
    • Před 3 dny
  • svářeč, zámečník, klempíř, montér

    • Olomouc, Olomoucký
    Smazat/ Upravit/ Topovat Ještě stále hledáš práci svářeče, montéra, zámečníka kde dostaneš výplatu vždy včas a ještě budeš mít kolem sebe partu skvělých lidí? Přijmeme do pracovn…
    • Před 3 dny
  • Svářeč - zámečník - náborový příspěvek 20 000,- Kč

    PANAV, a.s.

    • Senice na Hané, Olomoucký
    • 20 000 Kč za měsíc
    Co bude Vaším úkolem: - sestavování (stahování) a svařování drobných, středních i velkých svařenců K Vaší práci budete potřebovat: - základní svářečský kurz ZK 135 1.1 - úředn…
    • Před 4 dny