operátor/operátorka expedice zakázek

Jan Sulc

  • Litoměřice, Ústecký
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Obsah inzerátu:Do našeho centrálního distribučního skladu v obci Libotenice hledáme pracovníka na pozici operátora expedice zakázek. Jedná se převážně o kompletací a balení drobného zboží do objednávek z e-shopu, případně o štítkování zboží a jeho zaklízení na police. Požadujeme spolehlivost, odpovědnost a čistý výpis z rejstříku trestů. Jsme malá rodinná firma s přátelskou pracovní atmosférou. Pracoviště skladu je nekuřácké. Práce je v běžné pracovní době od pondělí do pátku bez směnného provozu. Jazykové znalosti, řidičský průkaz ani průkaz VZV nejsou vyžadovány. Svoz z Roudnice nad Labem do místa výkonu práce je v případě zájmu zajištěn. Nabízíme zaměstnání formou hlavního pracovního poměru s pracovní smlouvou na dobu neurčitou. Odpovídající finanční ohodnocení, výkonové prémie, stravenky a další firemní benefity. Nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody : stravenky, firemní benefity, svoz z Roudnice nad Labem. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky Po-Pá 8.00 - 15.00h.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Montážní operátor/operátorka

    TRCZ s.r.o.

    • Lovosice, Ústecký
    • 29 000 Kč za měsíc
    Náplň práce náplň práce: - ontáž komponentů do automobilů Požadujeme: - ZŠ - manuální zručnost - vysoké pracovní nasazení - spolehlivost, pozornost, pečlivost Nabízíme: -…
    • Před 25 dny
  • Operátor/operátorka na středisko tepelného zpracování

    Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.

    • Lovosice, Ústecký
    • 27 000 - 29 400 Kč za měsíc
    Náplň práce záloha na mzdu kdykoliv Co u nás budete dělat? Obsluhovat linky tepelného zpracování. Kalení a popouštění jsou klíčové procesy pro dosažení požadované pevnosti a tv…
    • Před 25 dny