Konstruktér ve strojírenství (45-55.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Praha
  • 45 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Náplň práce
  • Vývoj nových produktů zejména pro kolejovou dopravu
  • Spolupráce napříč firmou při návrzích konstrukčních řešení
  • Testovat a vyřešit změnové požadavky z výroby prototypů
  • Tvoření dokumentace v Autodesk Inventor
  • Zařizovat potřebné zkoušky a certifikace
Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 2 roky praxe v oboru
  • Znalost 3D CAD systému – Autodesk Inventor výhodou
  • Orientace v elektrických a hydraulických pohonech výhodou
  • ŘP sk. B – výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
Nabízíme
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Jazykové vzdělávání
  • Kurzy a profesní školení
  • Možnost nástupu IHNED
  • Místo výkonu práce Praha 8

JobDNES