Programátor průmyslových robotů a kamerových systémů

STROZA s.r.o.

  • Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Náplň práce:
- návrh a programování robotů a kamerových inspekcí
- navádění a kalibrace robotů pomocí kamerových systémů
- testování a ověřování proveditelnosti požadavků zákazníka
- návrh hardwaru pro požadované aplikace, úzká spolupráce s programátory a konstruktéry
- účast při oživování a uvádění strojů do provozu, instalacích u zákazníka
- technická a servisní podpora u dodaných aplikací
- spolupráce napříč odvětvími při návrhu a vývoji strojů
Požadujeme:
- VŠ vzdělání (případně SŠ s praxí) technického směru (strojírenství nebo elektro výhodou)
- zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace a robotiky výhodou
- dobrá znalost průmyslových robotů a robotických řešení, optických a kamerových systémů HW a SW (znalost Epson, Fanuc, ABB, Kuka, VISION & Control výhodou).
- zkušenosti a kladný vztah k programování
- schopnost porozumět funkcím stroje v širších souvislostech
- týmovou spolupráci, kreativitu, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- chuť neustále se učit novým věcem, znalost AJ výhodou
Nabízíme:
- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi
- práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu se zázemím stabilní a prosperující české firmy
- zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce
profesní a technický rozvoj s možností karierního postupu
- jazykové kurzy (AJ)
- příspěvek na stravování a dopravu
- 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu
První kontakt zájemce se zaměstnavatelem: e-mailem: radmila.sasakova@stroza.cz

Práce u nás.cz