Brigáda v obchodě - Noční doplňování, Rajhrad od 161 Kč/hod

Abzakovo

  • Rajhrad, Jihomoravský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: Směna 21:30-6:00
Férové jednání
Možnost výběru směn (jak přes týden, tak o víkendech)
Možnost záloh
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci
Mzda 161 - 178 Kč/hod.
Nástup ihned
Nabídka je vhodná také pro cizince s češtinou
Popis pozice: Doplňování a vybalování zboží do regálů
Kontrola kvality a dat spotřeby
Rovnání zboží v regálech
Požadavky: Plnoletost
Spolehlivost
Čistý TR
Poznámka: Pokud máte zájem, odpovězte nám přes inzerát nebo zavolejte +420 774 044 335, naše koordinátorky se s Vámi spoji. PS: Doporučte nám kámoše a dostanete odměnu 3000 Kč za dohození!

Dobraprace

Podobné nabídky

  • BRIGÁDA - PRODEJNÍ ČINNOST - NOČNÍ (SM RAJHRAD)

    Tesco

    • Rajhrad, Jihomoravský
    • 161,00 Kč za hodinu
    JAKÁ BUDE VAŠE ROLE U NÁS? Noční směny 21:30 - 6:00hod., včetně víkendů a svátků. Zabezpečujete doplňování veškerého zboží na prodejní plochu - pekárna, ovoce-zelenina, čerstvé…
    • Před 9 dny
    • Snadno podejte žádost
  • SKLAD brigáda noční směny od 210 Kč/hod

    Grafton

    • Brno, Jihomoravský
    Pro klienta hledáme fyzicky zdatné brigádníky do skladu na noční směny. Jedná se pouze o manuální práci, kdy vyskládáváte a třídíte balíky ve skladu. Jde o velice stabilní, dlouhod…
    • Před 11 dny
    • Snadno podejte žádost