Predavač/ka - Potraviny Lúka okres Nové Mesto nad Váhom

COOP Jednota

  • Nové Mesto nad Váhom, Trenčianský kraj
  • Plný úväzok
  • Pred 20 dňami
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:- práca za obslužným pultom,- vykladanie a doplňovanie tovaru na predajnú plochu,
- práca s elektronickou pokladňou,
- označovanie tovaru cenovkou,
- kontrola doby spotreby,
- komunikácia so zákazníkmiZákladná mzda (brutto):866,-€ / za mesiacUkončenie výberového konania:19.05.2024Termín nástupudohodouZamestnanecké výhody, benefity- práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti,- garancia pravidelnej výplaty mzdy,
- príspevok na stravovanie, na dopravu, doplnkové dôchodkové sporenie,
- vzdelávanie zamestnancov,
- iné zamestnanecké benefityDoplňujúce požiadavky na zamestnanca- bezúhonnosť- príjemné vystupovanie
- orientácia na zákazníka
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- tímová práca
- spoľahlivosťĎalšie informácie pre uchádzačaAk máte záujem o pracovnú pozíciu, zašlite svoj životopis na email: hana.turzova@se.coop.skOslovovať budeme iba vybraných záujemcov o zamestnanie.Kategória a pozícia pracovnej ponuky:Druh pracovného pomeru:plný úväzokPožadovaná úroveň vzdelania:stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou