REFERENT/SPECJALISTA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Sztum, pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0161
Obowiązki:bieżące prowadzenie sekretariatu Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zakładzie Karnym w SztumieWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa komputera
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Miejsce pracy: Nowowiejskiego 14, 82-400 Sztum, powiat: sztumski, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca