Magazynier z uprawnienia UDT

Gi Group

  • Głuchołazy, opolskie
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Zadania:
  • Prowadzenie wózka widłowego
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Kompletacja zamówień
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, współpraca ze służbą BHP i przełożonymi
Wymagania:
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w nowoczesnej firmie
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

InfoPraca