Gyártásközi ellenőr

INT-Solution

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
Pozíciócsoport:MinőségbiztosításKarrierszint:Gyakorlattal rendelkezőMunkavégzés helye:Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyeMunkavégzés jellege:Teljes munkaidőSzabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében található partnercégünkhöz keresünk lelkes új kollégát az alábbi pozícióba:Gyártásközi ellenőrAz alábbi feladatokra számíthatsz a munkakör betöltése kapcsán:
  • A termelési folyamatok szakmai felügyelete
  • A higiéniai előírások betartása, betartatása
  • A minőségügyi dokumentációk vezetése, kezelése
  • Adatok szolgáltatása riportok késztéshez
Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez:
  • Élelmiszeripari vagy vegyipari szakközépiskolai végzettség
  • 3-5 év élelmiszeripari szakmai tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
Amiért érdemes jelentkezned a pozícióra:
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős állás
  • Megbízható vállalati környezet
Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

INT-Solution

Hasonló állások

  • BEJÖVŐ ÁRU ELLENŐR

    Hübner Group

    • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    A tavaly 25 éves jubileumát ünneplő, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáróre…
    • 24 napja
  • Alkatrész ellenőr

    Pannon-Work

    • Kisvárda, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Kisvárda Járműipar/Közlekedés Kisvárdai munkavégzéssel keresünk ALKATRÉSZ ELLENŐR pozícióra munkavállalókat. A cég kiváló gyártási megoldásokat, átfogó hajtóműalkatrész-felújít…
    • 12 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Vizuális ellenőri munkakör - Nyírbátor Vizuális ellenőr

    • Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    • 1.550 Ft/óra
    Ár: 2.550 Ft Vizuális ellenőri munkakörbe keresünk jelentkezőket! Munkavégzési helyeink fő megbízóink igényeihez mérten raktárak, telephelyek, gyárak, üzemek országosan több te…
    • 2 napja