Gázturbina Szervizmérnök - Ipari Gázturbinák (MGT)

Siemens Energy

  • Magyarország
  • Teljes munkaidő
  • 23 napja
About the RoleLocationHungaryBudapestBudapestCompanySiemens Energy Kft.OrganizationGas ServicesBusiness UnitDistributedFull / Part timeFull-timeExperience LevelExperienced ProfessionalCégközpont: Budapest, Magyarország - Munkavégzés helye: GlobálisA Siemens Energy, a világ egyik vezető energiatechnológiai vállalata tovább bővíti szervizmérnöki csapatát! Pályakezdő gépészmérnökök és pár éves tapasztalattal rendelkező technikusok jelentkezését is várjuk!Így néz ki egy napodMagyarországi csapatunk a Siemens Energy globális energetikai projektjeibe kapcsolódva végzi a gázturbinák helyszíni gépészeti szervizelését. Munkatársaink világszerte végeznek terepi karbantartásokat, hárítanak el meghibásodásokat lakossági erőművekben, ipari létesítményekben és kompresszor-állomásokon.A pályázó feladatai
  • Közepes méretű ipari gázturbinák szervizelése az ügyfelek telephelyén
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Mechanikus hibák diagnosztizálása és elhárítása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal és a projektmenedzsmenttel
  • Szervizelési munkákhoz kapcsolódó dokumentálás, adminisztráció
A pályázóval kapcsolatos elvárások
  • Gépészmérnöki (BSc vagy MSc) diploma, vagy középfokú műszaki végzettség (gépész vagy mechatronikai technikus) többéves tapasztalattal
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Utazási hajlandóság: folyamatos részvétel külföldi projektekben (2-6 hét)
  • Vidéki lakhely nem akadály - a munka nemzetközi, nem szükséges Budapestre költöznöd
  • B kategóriás jogosítvány
  • Dinamikus, határozott fellépés
  • Képesség és hajlandóság önálló munkavégzésre és a folyamatos tanulásra
A csapatrólA budapesti mérnöki kompetencia központunk több mint 130 képzett mérnökből áll, akik magas hozzáadott értékű szolgáltatásokat nyújtanak az irányítástechnikai, villamos- és gépészmérnöki területeken, valamint most már az értékesítési és projektkoordinálási folyamatok támogatásában is.Kompetenciánk és működési kiválóságunk kulcsfontosságú hajtóerők az energiatermelés új korszakába vezető úton.Nézd meg ezt a videót, hogy láthasd, mit csinálunk !A Siemens EnergyrőlA Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 94 000 főt - így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy - folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait - fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.Hiszünk a sokszínűségbenFontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.Juttatások:
  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Versenyképes juttatási csomag: bruttó 504.000 Forintos éves cafeteria-keret, éves bónusz, lojalitás bónusz, szociális juttatások, kockázati életbiztosítás, munkábajárás támogatása, külföldi utazás esetén utazási napidíj az utazási időszakokra
  • Összetartó, baráti közösség - nálunk családok is dolgoznak
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Folyamatos képzések a szakmai tudásod és képességeid fejlesztéséhez
  • Változatos karrierutat járhatsz be egy vezető világcég biztonságos keretein belül
  • Funkciókat, üzletágakat és régiókat átfogó együttműködések révén számos készség fejlesztése mellett kapcsolati hálódat is bővítheted
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények