Αποθηκάριος - Οδηγός Γ' Κατηγορίας

ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΞΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

  • Βόλος, Μαγνησίας
  • Μόνιμη
  • Πλήρης Απασχόληση
  • Πριν 14 ημέρες
Ζητείται Οδηγός Γ' κατηγορίας από εταιρεία εξαγωγής έτοιμων ενδυμάτων στο Βόλο.Καθήκοντα:
  • Εκτέλεση δρομολογίων της εταιρείας για μεταφορά εμπορευμάτων και υφασμάτων σε Θεσσαλονίκη και Λάρισα
  • Εκπαίδευση και εκτέλεση εργασιών αποθηκάριου στον χώρο του εργοστασίου στον Βόλο
Παρακαλούνται ο υποψήφιοι να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο24210-91179,24210-69971Ώρες επικοινωνίας : Δευτέρα έως Παρασκευή, 07:00 - 13:00Απαραίτητα Προσόντα:
  • Δίπλωμα Γ' κατηγορίας
  • Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας (Π.Ε.Ι.)
  • Εμπειρία σε θέση οδηγού Γ' κατηγορίας
Παροχές:
  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε υπεύθυνες θέσεις
  • Πιστοποιημένος χώρος εργασίας από διεθνείς οργανισμούς Ecocert

Jobfind