Zdravotní sestra - bratr

  • Velké Březno, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 26 dny
Náplň práce: plánování a poskytování ošetřovatelské péče klientům, poskytování zdravotních úkonů klientům na základě ordinace lékaře a úkonů nepodléhajících ordinaci lékaře.
Požadujeme: bezúhonnost, zdravotní způsobilost, vzdělání dle zákona č.96/2004 Sb. pro všeobecnou sestru, uživatelská znalost práce na PC.
nabízíme: směny rozvrženy dle plánu denní, noční 11 hodin, předpokládaný nástup 01. 08. 2022, případně dle dohody, pracovní smlouva na dobu určitou s možným prodloužením i na neurčito. Možnost kratší pracovní doby (kratšího úvazku).
Plat stanoven dle nařízení vlády č.341/2017 Sb. v 10.pl.třídě =dle započtené praxe v rozmezí 28 340- 41 780 Kč + zvláštní příplatek 5 750 Kč + příplatky za práci v noci, v sobotu a neděli, ve svátek, možnost osobního příplatku a odměn, závodní stravování, benefity FKSP, dovolená z výměry 5 týdnů za kalendářní rok a 1 týdne dodatkové dovolené, podpora dalšího vzdělávání
Kontakt: telefonicky Po - Pá od 7:00 - 13:00 hod. nebo na e-mailem.

Práce u nás.cz