„PROMEX“ d.o.o. - Čapljina

  • Čapljina, Hercegovačko-neretvanski kanton
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 13 dana
Konobar (ž)„PROMEX“ d.o.o. | Društvo s ograničenom odgovornošćuRok trajanja: 30.04.2024Stupanj stručnog obrazovanja: KVBroj izvršitelja 1Kategorija: OstaloMjesto rada: ČapljinaVrsta radnog odnosa: Određeno/NeodređenoDetaljno o natječaju:Mostar, 15.04.2024.„PROMEX“ d.o.o. Čapljina, objavljujeNATJEČAJza prijem djelatnika na radno mjesto
  • Konobar (ž) – 1 izvršitelj
Opis posla:
  • Posluživanje hladnih i toplih pića i napitaka
  • Postavljanje stolova te briga o čistoći radnog mjesta
  • Radi se u sklopu shopping centra, nema noćnog rada
Uvjeti:
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Zainteresirani kandidati se mogu javiti u sjedište našeg poduzeća na adresiTasovčići bb.ČapljinaNatječaj je preuzet iz drugih izvora oglašavanja. Služba za zapošljavanje HNŽ/HNK ne odgovara za navode iz natječaja, izmjene i dopune za vrijeme trajanja natječaja, niti za greške nastale prilikom prenošenja teksta natječaja.Natječaj je objavljen na oglasnoj ploči i na Službe za zapošljavanje HNŽ-HNK.Mostar, 15.04.2024.Ovaj natječaj nema mogućnosti za online prijavuZadnji Natječaji

Szzhnz